➜ Про нас

Illustration

СТО ДУМАНСЬКИЙ

Команда автосервісу "Dumansky STO" в Хмельницькому надає повний спектр послуг сервісного, технічного обслуговування та ремонту іномарок, встановлюючи розумні ціни і враховуючи побажання кожного клієнта.
Ми перевірений автосервіс в Хмельницькому, де власники автотранспорту можуть розраховувати на професійну допомогу у разі появи будь-яких несправностей.

ЗАГАЛЬНИЙ ОГЛЯД

Автосервіс в Хмельницькому з найкращими умовами для клієнтів

Виникли проблеми з автомобілем? Звертайтеся в автосервіс Думанський без сумнівів, адже нашим клієнтам гарантується:
1. Точність діагностики. Перед виконанням ремонтних та інших робіт ми обов'язково оцінюємо стан різних систем і виявляємо причини поломок, щоб підібрати оптимальний спосіб відновлення функціональності авто.
2. Індивідуальний підхід до ціноутворення. Мета СТО Хмельницький Думанський - формування постійних партнерських відносин, тому вираховуємо справедливі ціни та пропонуємо оригінальні запчастини за хорошими цінами.
3. Високий рівень кваліфікації та досвідченість співробітників, кожен з який любить свою справу і докладаємо максимум зусиль для вдосконалення.
4. Застосування інноваційних технологій, комп'ютерну діагностику, 3д розвал-сходження і т.д.
5. Суворе виконання домовленостей щодо термінів обслуговування.
СТО Думанський створене людьми, які люблять автомобілі у всіх їх проявах - ми постійно вдосконалюємось, щоб виправдати очікування наших клієнтів і бути кращими у своїй справі. Нам ви можете довірити як технічне або сервісне обслуговування, так і ремонт авто будь-якого року випуску, модифікації й марки, не сумніваючись у тому, що послуги будуть надані вчасно, якісно і в повному обсязі!

Ми допоможемо їхати своєю дорогою


Illustration
Illustration
Illustration

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

За багаторічний період роботи нам вдалося завоювати репутацію надійного помічника для всіх, у кого зламалася машина, і немає часу та бажання займатися відновленням власними силами.

Роман Анатолійович Думанський

Професіоналізм
Гарантія якості
Нас рекомендують

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС?

СТО Думанський в Хмельницькому надає повний спектр послуг сервісного, технічного обслуговування та ремонту іномарок, встановлюючи розумні ціни і враховуючи побажання кожного клієнта. Ми перевірений автосервіс в Хмельницькому, де власники автотранспорту можуть розраховувати на професійну допомогу у разі появи будь-яких несправностей.

Точність діагностики

Індивідуальний підхід

Комфортна зона очікування з Wi-Fi

Високий рівень кваліфікації та досвідченість співробітників

innovation-idea-futuristic-engineering-bright

Застосування інноваційних технологій.

Суворе виконання домовленостей щодо термінів обслуговування

КОМАНДА


Illustration

Роман Думанський

Власник СТО

Illustration

Анатолій Дем’янович

Автомеханік (Гуру з ремонту МКПП)

Illustration

Олександр

Автомеханік